بهترین پرزی های سال ۲۰۱۵ را ببینید

با رسیدن به انتهای سال ۲۰۱۵ میلادی، بهترین پرزی های سال ۲۰۱۵ در دسته بندی های مختلف از بین ۵۶۰۰ پرزی ارسالی انتخاب و معرفی شدند. مشاهده بهترین های امسال به شما در شناختن قابلیت ها  و همچنین ایده های خاص طراحی در پرزی کمک می کند. با هم نگاهی داریم به بهترین پرزی های  سال ۲۰۱۵ میلادی.

بهترین طراحی

در قسمت بهترین طراحی ، پرزی ساخته شده توسط Anna Bojiti و Inka Vigh با نام Heimathafen به عنوان برنده انتخاب شد. این پرزی، نمونه ای عالی از شیوه ارائه و بکارگیری زوم و حرکت است. مهم ترین نکته در طراحی پرزی ایده پردازی مناسب جهت ارائه بهترین مطالب با نظمی مشخص است.

بهترین پرزی تجاری

در بخش تجاری، پرزی CEVA Logistics Maarssen طراحی شده توسط طراحان Prezify.nl به عنوان بهترین پرزی انتخاب شده است. این پرزی ، نمونه ای بی نظیر از یک طراحی کامل است که در آن به تمامی جزئیات دقت شده است.

بهترین زوم

زوم و حرکت دو ابزار اصلی ارائه در پرزی هستند که نحوه استفاده از آنها خود می تواند زمینه ای مناسب برای خلاقیت باشد. در قسمت بهترین زوم ، پرزی Malmaison & Hotel du Vin Prezi Design با طراحی Josh Bonito انتخاب شده است. در طراحی این پرزی از لایه های مختلف عکس در کیفیت های بالا استفاده شده است.

بهترین طراحی قابل استفاده مجدد

این بخش به طراحی های عمومی و پرزی هایی اختصاص دارد که به صورت رایگان ایجاد شده اند. بهترین پرزی این بخش با نام  Climb to Success (بالا رفتن به سوی موفقیت) توسط Prezibase طراحی شده است.

بهترین پرزی از نگاه مردم

و در نهایت بهترین پرزی از نگاه مردم و کاربران، پرزی +Canal طراحی شده توسط Presente.pl / Ziload.com با بیش از ۱۷۰۰ رای انتخاب شده است.

مطالعه بیشتر